Zapraszając na KFASON :-)

wpis w: CIEKAWOSTKI | 0

kfasonplakatWojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie jako organizator Krakowskiego Festiwalu Amatorów Strachu, Obrzydzenia i Niepokoju (KFASON) zaprasza na III edycję tego festiwalu, która odbędzie się 17 października br. w Artetece WBP w Krakowie (ul. Rajska 12, wejście od ul. Szujskiego).

KFASON to festiwal poświęcony w całości tematyce grozy w literaturze, a jego celem jest integracja społeczności fanów grozy oraz promowanie polskich twórców tego gatunku.

W tym roku uczestnicy festiwalu będą mogli spotkać się m.in. ze Stefanem Dardą, Andrzejem Pilipiukiem i Robertem Szmidtem. W programie znajdą się również dyskusje panelowe m. in. z autorkami polskiej grozy: Magdaleną Kałużyńską, Izabelą Szolc, Aleksandrą Zielińską, Carlą Mori, Sylwią Błach i Pauliną Król

Na zakończenie festiwalu wystąpi muzycznie autor cyklu Pan na Wisiołach – Piotr Kulpa oraz krakowski zespół Cry of Pain.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Obowiązuje ograniczenie wiekowe 16+.

PS. Dodam tylko, że będzie też skromne spotkanie autorskie z niżej podpisanym. Oprócz tego poprowadzę prelekcję o krótkiej formie w literaturze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.