Art of Reading

Przetwórstwo 2012

1. O’Farrell Maggie – Zniknięcia Esme Lennox -10+

2. Brande Dorothea – Będę pisarzem – 7

3. Läckberg Camilla – Kaznodzieja – 10

4. Małecki Jakub – W odbiciu – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

5. Romanowska Kornelia – Puszka Pandory – 8

6. Antologia – 2011. Antologia współczesnych polskich opowiadań – 8

7. King Stephen – Dallas’63 – 10+

8. Orliński Wojciech – Ameryka nie istnieje – 9

9. Zdanowicz Władysław – Misjonarze z Dywanowa, t.1 – 8

10. Evans Richard Paul – Doskonały dzień – 9

11. Lechowicz Martin – Teoria Portali – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

12. Loisel Regis, Tripp Jean-Louis Skład główny -10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

13. Goodkind Terry – Bractwo Czystej Krwi (Miecz Prawdy T.3) – 7

14. Braun Lilian Jackson – Kot, który się włączał i wyłączał – 7

15. Picoult Jodi – Przemiana – 10

16. Drobnik Łukasz – Nocturine.Cunninghamella – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

17. Läckberg Camilla – Kamieniarz – 10

18. Amis Martin – Doświadczenie – 10

19. Antologia – Słodko gorzko – 7

20. Szymborska Wisława – Milczenie roślin – 10+

21. Shepard Lucius – Smok Griaule – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

22. Wiśniewski Marek – Niepotrzebne skreślić – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

23. Zafon Carlos Ruiz – Pałac Północy – 9

24. Wojciechowicz Zbigniew – Orwo – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

25. Kwiatkowska Jolanta – Rozsypane wspomnienia – 10

26. Campbell Ramsey – Zły wpływ – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

27. Bielanin Andriej – Tajny wywiad cara Grocha – 9

28. Bereza Henryk – Zgłoski – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

29. Kaplow Robert – Kto zabija najsłynniejszych amerykańskich pisarzy? – 7

30. Goodkind Terry – Świątynia wichrów (Miecz Prawdy 4) – 9

31. Picoult Jodi – Tam, gdzie Ty – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

32. Zalewski Adam – Sześć razy śmierć – 9

33. Läckberg Camilla – Ofiara losu – 10

34. Liskowacki Artur Daniel – Skerco – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

35. Willis Connie – Niebieski księżyc – 9

36. Coben Harlan – Klinika śmierci – 7

37. Mann Wojciech i Krzysztof Materna – Podróże małe i duże… – 8

38. Kain Dawid – Punkt wyjścia – 9

39. Läckberg Camilla – Niemiecki bękart – 9

40. Valente Catherynne M. – Nieśmiertelny – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

41. Simpson Joe – Dotknięcie pustki – 10

42. Hoffman Alice – Król rzeki – 9

43. Burns David B. – Radość życia, czyli jak zwyciężyć depresję – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

44. Murakami Haruki – 1Q84 (tomy I-III) – 10+

45. Kapuściński Ryszard – Podróże z Herodotem – 10

46. Klejzerowicz Anna – Czarownica – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

47. Goodkind Terry – Dusza ognia (Miecz Prawdy 5) – 8

48. Läckberg Camilla – Syrenka – 10

49. Torwan Sergiusz – Portrety ze słów – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

50. Pląder Halina – Rozsypanka – 9

51. Zdanowicz Władysław – Misjonarze z Dywanowa, t.2 – 8

52. Ulatowska Maria – Przypadki pani Eustaszyny – 9

53. Zalewski Adam – Małe miasteczko – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

54. Ciszewski Marcin – www.ru2012.pl – 10

55. Eco Umberto – Cmentarz w Pradze – 8

56. Szaruga Leszek – Kanibale lubią ludzi – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

57. Läckberg Camilla – Latarnik – 8

58. Niewrzęda Krzysztof – Popiół – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

59. Słowik Aleksandra – Jednoczęściowy wierzchni strój kobiecy – 8

60. Carroll Jonathan – Kobieta, która wyszła za chmurę – 10+

61. Kallentoft Mons – Ofiara w środku zimy – 9

62. Chattam Maxime – Otchłań zła – 8

63. Kościów Aleksander – Lecą wieloryby – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

64. Hausdorf Hartwig – Fenomeny nie z tego świata – 7

65. Goodkind Terry – Nadzieja pokonanych (Miecz Prawdy 6) – 8

66. Zielke Mariusz – Księga kłamców – 9

67. Gutberlet B.I. – 50 największych kłamstw i legend w historii świata – 9

68. Zafon Carlos Ruiz – Światła września – 9

69. Frattini Eric – Wodny labirynt – 8

70. Chattam Maxime – W ciemnościach strachu – 8

71. Chruszczewski Czesław – Miasto nie z tej planety – 9

72. Masterton Graham – Zła przepowiednia – 8

73. Faber Adele i Mazlish Elaine – Rodzeństwo bez rywalizacji – 10

74. Silverberg Robert – Długa droga do domu – 8

75. Masterton Graham – Czerwona maska – 9

76. Murakami Haruki – O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu – 9

77. Marklund Liza – Studio Seks – 9

78. Gayle Mike – Kawalerem być – 9

79. Crouch Blake – Pustkowia – 10

80. Kwiatkowska Jolanta – Przewrotność dobra – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

81. Zimniak Magdalena – Pokój Marty – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

82. Mendoza Eduardo – Brak wiadomości od Gurba – 8

83. Chattam Maxime – Diabelskie zaklęcia – 10

84. Goodkind Terry – Filary świata (Miecz Prawdy 7) – 8

85. Niziurski Edmund – Klub Włóczykijów – 10+

86. Kehlmann Daniel – Rachuba świata – 9

87. Mellick III Carlton – The Haunted Vagina – 9

88. Goodkind Terry – Bezbronne imperium (Miecz Prawdy 8) -8

89. Pierce Cameron – The Ass Goblins of Auschwitz – 7

90. Niziurski Edmund – Niewiarygodne przygody Marka Piegusa – 9

91. Läckberg Camilla – Fabrykantka aniołków – 9

92. Ulman Anatol – Cigi de Montbazon i robalium Platona – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

93. Studniarek Michał – Herbata z kwiatu paproci – 7

94. Miłoszewski Zygmunt – Uwikłanie – 9

95. Orbitowski Łukasz – Widma – 7

96. Gayle Mike – Dusza towarzystwa – 10

97. Linwood Barclay- Bez śladu – 10

98. Lisowski Krzysztof – Czarne notesy – 9

99. Masterton Graham – Krzywa Sweetmana – 7

100. Chevalier Tracy – Niebieska sukienka – 10+

101. Kazinski A. J. – Ostatni dobry człowiek -10

102. Goodkind Terry – Pożoga (Miecz Prawdy 9) – 8

103. Silverberg Robert – Roma Eterna – 10

104. Cichowlas R., Pocztarek P. – Masterton. Twarzą w twarz z pisarzem – 9

105. Masterton Graham – Katie Maguire – 9

106. Masterton Graham – Upadłe anioły – 9

107. Masterton Graham – Manitou – 10

108. Braun Lillian Jackson – Kot, który nie polubił czerwieni – 9

109. Masterton Graham – Zemsta Manitou – 9

110. Masterton Graham – Duch zagłady – 9

111. Schlink Bernhard – Letnie kłamstwa – 10

112. Masterton Graham – Krew Manitou – 7

113. Nowakowska Ewa Elżbieta – Merton Linneusz Artaud – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

114. Hagen Wiktor – Długi weekend – 9

115. Masterton Graham – Armageddon – 10

116. Goodkind Terry – Fantom (Miecz Prawdy 10) – 8

117. Goodkind Terry – Spowiedniczka (Miecz Prawdy 11) – 9

118. Czapczyński Jan – Związek Banków Polskich 1991-2009 – 6

119. Dąbrowski Krzysztof T. – Grobbing – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

120. Turczyński Andrzej – Koncert muzyki dawnej – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

121. Gacek Michał – Endemia – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

122. Goodkind Terry – Wróżebna machina (Miecz Prawdy 12) – 8

123. Piekara Jacek – Miecz aniołów – 9

124. Piekara Jacek – Łowcy dusz – 9

125. Kosik Rafał – Obywatel, który się zawiesił – 10

126. Różni – Halloween – 8

127. Ćwiek Jakub – Kłamca 1 – 8

128. Ćwiek Jakub – Kłamca 2 Bóg marnotrawny – 8

129. Ćwiek Jakub – Kłamca 3 – Ochłap sztandaru – 8

130. Turczyński Andrzej – Żywioły – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

131. Braun Lillian Jackson – Kot, który lubił Brahmsa – 10

132. Piekara Jacek – Płomień i krzyż, T.1 – 10

133. Antologia – 31.10 Wioska przeklętych – 9

134. Kańtoch Anna – Czarne – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

135. Patchett Ann – Stan zdumienia – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

136. Honisch Ju – Obsydianowe serce T. 1-2 – 8

137. Braun Lillian Jakcson – Kot, który się bawił w listonosza – 9

138. Przewoźnik Tomasz – Hikikomori -9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

139. Coben Harlan – Wszyscy mamy tajemnice – 8

140. Townsend Sue – Numer 10 – 10

141. Castle Mort – Obcy – 10+

142. Koontz Dean – Recenzja – 8

143. Cain Chelsea – Obłęd serca – 10

144. Gavalda Anna – Po prostu razem – 9

145. Stross Charles – Accelerando – 9

146. Barclay Linwood – Największy lęk – 9

147. Mitchell David – Atlas chmur – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

148. Keret Etgar – Pizzeria Kamikaze – 9

149. Sacks Oliver – Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem – 10

150. Murakami Haruki – Zniknięcie słonia – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

151. Jezierski Piotr – Siła strachu – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

152. Senecal Patrick – Ulica Wiązów 5150 – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

153. Severski Vincent V. – Nielegalni – 10

154. Pawlak Romuald – Póki nas pies nie rozłączy – 10

155. Keret Etgar – Kolonie Knellera – 8

156. Skalska Joanna – Eremanta – 8

157. Daukszewicz Krzysztof – Pamiętnik IV Rzepy – 8

158. Zafon Carlos Ruiz – Więzień Nieba – 10

159. Kamiński Gabriel Leonard – Pan Swen – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

160. Bacigalupi Paolo – Zatopione miasta – 10+

Dodaj komentarz