Art of Reading

Przetwórstwo 2011

1. Darda Stefan Dom na Wyrębach – 9

2. Lipny Tobiasz W. Kurlandzki trop – 8

3. Fresan Rodrigo Ogrody Kensington – 10+

4. Orbitowski Łukasz Tracę ciepło – 10+

5. Frajlich Anna Laboratorium – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

6. Coben Harlam Mistyfikacja – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

7. Bacigalupi Paolo Nakręcana dziewczyna/Pompa numer sześć – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

8. Klejzerowicz Anna Ostatnią kartą jest śmierć – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

9. Glennon Paul Księgowir – 8

10. Gilman Felix Gromowładny – 10

11. Zalewski Adam Grizzly – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

12. Murakami Haruki 1Q84 (tom 1) – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

13. Vickers Salley Anioł panny Garnet – 10

14. Dąbrowski Krzysztof T. Anima vilis – 10

15. Hornby Nick Jak być dobrym – 9

16. Szymański Wiesław Skrawki – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

17. Żulczyk Jakub Instytut – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

18. Gayle Mike Według niej według niego – 10

19. VanderMeer Jeff Finch -10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

20. VanderMeer Jeff Shriek: Posłowie – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

21. Wróblewski Maciej Historie Jakuba Blottona z widokiem na Toruń – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

22. Zielke Mariusz Wyrok – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

23. Stross Charles Szklany dom – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

24. Orbitowski Łukasz Święty Wrocław -10

25. Banville John Zaćmienie – 10

26. Harris C.S. Kiedy bogowie umierają – 8

27. Weeks Brent Poza Cieniem – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

28. Gardner Katy Pożegnanie z Gemmą – 10

29. Jennings Maureen Detektyw Murdoch. Ostatnia noc jej życia – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

30. Lloyd Josie, Rees Emlyn Chodźmy razem – 10+

31. Lloyd Josie, Rees Emlyn Znowu razem – 10

32. Kain Dawid Gęba w niebie – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

33. Kańtoch Anna 13 anioł – 10

34. O’Farrell John Może zawierać orzeszki – 9

35. Szaruga Leszek Podróż mego życia – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

36. Kostova Elizabeth Łabędź i złodzieje – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

37. Zalewski Adam Biała wiedźma – 9

38. Harrison M. John Nova Swing – 8 –  (moja recenzja na Papierowych Myślach)

39. Klejzerowicz Anna Sąd Ostateczny – 8

40. Antologia Niech żyje Polska hura! Tom 1 – 8

41. Klejzerowicz Anna Cień gejszy – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

42. Hall Stephen Pożeracz myśli – 10

43. Morrell David Fenomen – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

44. Szczepanik Rafał Komandosi w białych kołnierzykach – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

45. ANTOLOGIA Niech żyje Polska hura! Tom 2 – 9

46. Kierc Bogusław Bazgroły dla składacza modeli latających – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

47. Chapman Stepan Trojka – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

48. Krajewski Marek – Liczby Charona – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

49. Coben Harlan Na gorącym uczynku – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

50. Zafone Carlos Ruiz Książę Mgły – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

51. Adler-Olsen Jussi Kobieta w klatce – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

52. Gier Kirsten Czerwień Rubinu – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

53. Śmigiel Łukasz Mordercy – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

54. McEwan Ian Solar – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

55. Antologia Elektryzujące opowieści – 8

56. Zalewski Adam Cień znad jeziora – 8

57. Ishiguro Kazuo Pejzaż w kolorze sepii – 8

58. Antologia Trupojad – 9

59. Weeks Brent Czarny Pryzmat – 10

60. Ostrowska Ewa Kamuflaż – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

61. Mehran Marsha Zupa z granatów – 8

62. Orbitowski Łukasz, Urbaniuk Jarosław Pies i klecha – Tancerz – 9

63. Dukaj Jacek Extensa – 10

64. Trepka Andrzej Prawdy i nieprawdy o zwierzętach – 9

65. Winterson Jeanette Dyskretne symetrie – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

66. Antologia Czarna Kokarda -7

67. Pawlak Romuald Inne okręty -9

68. Cichowlas Robert Szósta era – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

69. Eddings David & Leigh Marzyciele 1 Starsi bogowie -10

70. Eddings David & Leigh Marzyciele 2 Najdroższa – 8

71. Eddings David & Leigh Marzyciele 3 Kryształowa gardziel – 8

72. Eddings David & Leigh Marzyciele 4 Młodsi bogowie – 8

73. Kuleta Rafał Krótkie dni i noce – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

74. Rogińska Katarzyna Wieża Sokoła – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

75. King Stephen Czarna bezgwiezdna noc – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

76. Borkowski Przemysław Gra w pochowanego – 7

77. King Tabitha, McDowell Michael W cieniu płonących świec – 10

78. Wolski Marcin Nieprawe łoże – 9

79. Fowler Karen Joy Klub miłośników Jane Austen – 10

80. Majzel Tomasz Opowiadania w liczbie pojedynczej – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

81. Litwinowie A. i S. Wycieczka na tamten świat – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

82. Sasinowski Alan Pełna kontrola – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

83. Abrahams Peter Złudzenie – 7

84. Zimniak Magdalena Szlak – 8

85. Sawyer Robert J. Hominidzi – 10

86. Malzahn Miłka O. – Nie ma mono – 9

87. Sawyer Robert J. – Ludzie – 9

88. Kościów Aleksander – Przeproś – 6

89. Helle Helle – Prom do Puttgarden – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

90. Antologia – Nagroda im. Janusza A. Zajdla 2011 – 10

91. Olejniczak Jewgienij T. – Noc szarańczy – 10+

92. Little Bentley – Pociąg upiorów – 7

93. Antologia – Bizarro dla początkujących – 9

94. Sawyer Robert J. – Hybrydy – 8

95. Holt Tom – Przenośne drzwi – 10

96. Zimniak Magdalena – Willa – 10

97. Olejniczak Jewgienij T. – Archipelag Khuruna – 10+

98. Holt Tom – Śniło ci się – 10

99. MacLeod Ian R. – Podróże. Pieśń czasu – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

100. Sender Piotr – Bóg nosi dres -10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

101. Antologia – Książki Moja Miłość – 8

102. Holt Tom – Ziemia, powietrze, ogień i… budyń – 8

103. McDonald Ian – Rzeka bogów – 8

104. Kłos Karol – Latarniczka – 7

105. Hornby Nick – Futbolowa gorączka – 8

106. McDonald Ian – Dom Derwiszy. Dni Cyberabadu – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

107. Rowicki Piotr – Fatum – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

108. Somoza Jose Carlos – Przynęta – 10+

109. Rankin Robert – Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje – 9

110. Ulatowska Maria – Domek nad morzem – 9

111. Zielke Mariusz – Wyspa dla dwojga – 10

112. Zielke Mariusz – Asurito Sagishi – 9

113. Chevalier Tracy – Dama z jednorożcem – 10

114. Helbig Brygida – Enerdowce i inne ludzie – 8 (moja recenzja na Papierowych Myślach)

115. Szécsi Noémi – Ugrofińska wampirzyca – 9

116. Frajlich Anna – Czesław Miłosz. Lekcje – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

117. Jasina Zbigniew – Inne światło – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

118. Battistelli Fabrizio – Niewidzialne Kolegium – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

119. Raszka Helena – Imię własne – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

120. Yu Charles – Jak przeżyć w fantastycznonaukowym wszechświecie – 9

121. Sosnowski Jerzy – Instalacja Idziego – 10

122. Antologia – City2 – 9

123. Antologia – Jest legendą – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

124. Zusak Marcus – Złodziejka książek – 10+

125. Darda Stefan – Starzyzna – 9

126. Klejzerowicz Anna – Złodziej dusz – 10

127. Antologia – 31.10. – 9

128. Fforde Jasper – Porwanie Jane E. – 10

129. Brakoniecki Kazimierz – Dziennik berliński – 9 (moja recenzja na Papierowych Myślach)

130. Turczyński Andrzej – Zgorszenie – 8 (moja recenzja na Papierowych Myślach)

131. Olszówka Piotr – Morrigan – 9

132. Dukaj Jacek – Król Bólu – 7

133. Jackson Lillian Braun – Kot, który czytał wspak – 9

134. Lee Edward – Sukkub – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

135. Grzędowicz Jarosław – Pan Lodowego Ogrodu, tom I – 10

136. Grzędowicz Jarosław – Pan Lodowego Ogrodu, tom II – 9

137. Kain Dawid – Za pięć rewolta – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

138. Jackson Lillian Braun – Kot, który jadł wełnę – 9

139. Ciepliński Roman – Diabelski młyn – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

140. Grzędowicz Jarosław – Pan Lodowego Ogrodu, tom III – 9

141. Antologia – Głos Lema – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

142. Baldacci David – Oddział 666 – 8

143. Picoult Jodi – Zagubiona przeszłość – 10

144. Orzeł Paweł – Ostatnie myśli (sen nie przyjdzie) – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

145. Antologia – O, choinka! Czyli jak przetrwać święta – 10

146. Jennings Maureen – Pod gwiazdami Smoka – 9

147. Jennings Maureen – Biedny Tom już wystygł – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

148. Goodkind Terry – Pierwsze prawo magii – 10

149. Pasikowska Anna – Pałac z lusterkami – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

150. Lackberg Camilla – Księżniczka z lodu – 10+

151. Masłowiecka Agnieszka – Pyszne ciało – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

152. Goodkind Terry – Kamień łez – 10

Dodaj komentarz