Art of Reading

Przetwórstwo 2010

  1. Bradbury Ray Człowiek Ilustrowany i inne opowiadania – 10+
  2. Gaiman Neil, McKean Dave Sygnał do szumu – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  3. Weeks Brent Droga Cienia – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  4. Wiśniewski Janusz Leon Arytmie – 8
  5. O’Farrell John To jest twoje wspaniałe życie – 10
  6. Śniedziewski Zdzisław Tatrzańskie wędrówki – 10
  7. Kańtoch Anna Diabeł na wieży – 9
  8. Gilbert Elizabeth Ludzie z wysp – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  9. Cetnarowski Michał Labirynty – 8
  10. Gajda Krzysztof To moja droga. Biografia Jacka Kaczmarskiego – 10+
  11. Mason Richard Rozświetlone pokoje – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  12. Demony – 8
  13. Anonim Księga bez tytułu – 9
  14. Larsson Stieg Dziewczyna, która igrała z ogniem – 10+
  15. Waters Sarah Pod osłoną nocy – 9
  16. Anonim Oko Księżyca – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  17. Liskowacki Artur Daniel Eine kleine – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  18. Clare Cassandra Miasto popiołów – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  19. Brown Dan Zaginiony symbol – 8
  20. Kirkman R., Scott J. Baby Blues 1 – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  21. Orbitowski Łukasz Nadchodzi – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  22. 20 lat nowej Polski w reportażach – 10
  23. Valente M. C. Opowieści sieroty, t. 2 – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  24. Carey Mike Krew nie woda – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  25. Ishiguro Kazuo Okruchy dnia – 10+
  26. Śmigiel Łukasz Demony – 7
  27. Schmitt E. E. Kiedy byłem dziełem sztuki – 10
  28. Wasilonek Krzysztof Lost Angels – 4 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  29. Kres Feliks W. Pani Dobrego Znaku – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  30. Updike John Pary – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  31. Gayle Mike Zupełnie nowy przyjaciel – 10
  32. King Stephen Pod kopułą – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  33. Łukjanienko Siergiej Nocny Patrol – 10
  34. Cichowlas R. & Kyrcz K. Koszmar na miarę – 8
  35. Łukjanienko Siergiej Dzienny patrol – 10
  36. Bodor Adam Z powrotem do uszatej sowy – 8
  37. Thomas Jeffrey Listy z Hadesu. Punktown – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  38. Harris Joanne Śpij, kochanie, śpij – 10
  39. Kańtoch Anna Zabawki diabła – 10
  40. Grange Jean-Christophe Zmiłuj się – 9
  41. Gayle Mike Trzydziestka – 9
  42. Stover Matthew Woodring Bohaterowie umierają – 10+
  43. Niewrzęda Krzysztof Second Life – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  44. Stover Matthew Woodring Ostrze Tyshalle’a, T.1 – 9
  45. Chutnik Sylwia Dzidzia – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  46. Stover Matthew Woodring Ostrze Tyshalle’a, T.2 – 10
  47. Mendoza Eduardo Mauricio, czyli wybory – 8
  48. Clare Cassandra Miasto Szkła – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  49. Paliński Paweł 4 pory zmroku – 10+
  50. Frank R. H. Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy? Czyli ekonomia bez tajemnic – 9
  51. Łukjanienko Siergiej Patrol Mroku – 10
  52. Mosse Kate Zimowe zjawy – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  53. Gout Leopoldo Radio duchów – 10
  54. Koontz Dean R. Kilka godzin przed świtem – 8
  55. Piekara Jacek Alicja – 9
  56. Covin Alec Wilki Fenrydera – 8
  57. Schmitt E.-E. Marzycielka z Ostendy – 10
  58. Sasinowski Alan Rupieć – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  59. Morrell David Łowca – 10
  60. Cichowlas Robert & Rostocki Jacek Sępy – 9
  61. Watts Peter Ślepowidzenie – 10
  62. Orbitowski Łukasz Horror Show – 9
  63. Kureishi Hanif Moja piękna pralnia – 7
  64. Eclair Jenny Camberwell Beauty – 7
  65. Valente M. Catherynne Palimpsest – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  66. Glover Miranda Arcydzieło – 10+
  67. Hurwitz Gregg Amnezja – 9
  68. Bradbury Ray Jakiś potwór tu nadchodzi – 8
  69. Grodecki Andrzej Iluzje – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  70. Harris Robert Ghostwriter – 9
  71. Łukjanienko Siergiej Ostatni patrol – 10
  72. Winterson Jeanette Kamienni bogowie – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  73. Castle Mort Księżyc na wodzie – 10
  74. Weeks Brent Na Krawędzi Cienia – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  75. Coben Harlan Zaginiona – 9
  76. Lindqvist John Ajvide Wpuść mnie – 8
  77. Malzahn Miłka O. Królowa rabarbaru – 10+
  78. Lehane Dennis Modlitwy o deszcz – 10
  79. Różni Białe szepty – 7
  80. Nowak Ewa Bardzo biała wrona – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  81. Stephenson Neal Peanatema – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  82. Jakubowski Paweł Ty – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  83. Pearl Matthew Zagadka Dickensa – 10
  84. – Mogliby w końcu kogoś zabić – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  85. Albom M. 5 osób, które spotykamy w Niebie – 10
  86. Dehnel Jacek Lala – 10+
  87. Bereza Henryk Względy – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  88. Larsson Stieg Zamek z piasku, który runął – 10+
  89. Tabucchi Antonio Czas szybko się starzeje – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  90. Orbitowski Ł., Urbaniuk J. Pies i klecha – Przeciwko wszystkim – 9
  91. Ishiguro Kazuo Niepocieszony – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  92. Strumyk Grzegorz Re_Le Rutki – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  93. Stover Matthew Woodring Caine Czarne Ostrze – 8
  94. Le Clezio J.M.G. Rewolucje – 9- (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  95. Harrison Kim Przynieście mi głowę wiedźmy – 9
  96. Austen J., Grahame-Smith S. Duma i uprzedzenie i zombi – 8
  97. Krajewski Marek Erynie – 9
  98. Harrison Kim Dobry, zły i nieumarły – 9
  99. Carlin John Invictus. Igrając z wrogiem – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  100. Zalewski Adam Rowerzysta – 10
  101. Harrison M. John Światło – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  102. Grimes Martha Pod Huncwotem – 8
  103. Kościów Aleksander Świat nura – 10+
  104. Cichowlas R. & Kyrcz K. Efemeryda – 10
  105. Talko Leszek Talki w podróży – 10
  106. Resnick Mike Na tropie jednorożca – 10
  107. Hill Joe Rogi – 10+ – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  108. Orzeł Paweł Cudzesłowa – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  109. Pawlak Romuald Cabezano król karłów – 9
  110. Harrison Kim Każda magia jest dobra – 8
  111. Skowroński Jacek Mucha – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  112. Gottlieb Andrew Pij graj używaj – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  113. Aycliffe Jonathan Pokój Naomi – 9
  114. Klera Wiktoria Szczecin unplugged – 9 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  115. Harny Marek Zdrajca – 10
  116. Resnick Mike W pogoni za wampirem – 8
  117. Kałużyńska Magdalena Maria Ymar – 10 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  118. Klos Sokol Laura Shortcuts to Poland – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  119. Elton Ben Sława aż do śmierci – 10
  120. Harris Charlaine Klub martwych – 7 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  121. Brakoniecki Kazimierz Obroty nieba – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)
  122. Ziemkiewicz Rafał Żywina – 8
  123. Zafone Carlos Ruiz Marina – 10+
  124. Osiecka A. Przybora J. Listy na wyczerpanym papierze – 8
  125. Lloyd Josie, Rees Emlyn Zasada trzech dni – 10+
  126. Mann Wojciech Rock-Mann – 8 – (moja recenzja na Papierowych Myślach)

Dodaj komentarz