Pisarz potrafi – projekt Mariana Noconia

Z końcem kwietnia ruszył projekt POWYD. To projekt wsparcia społecznego towarzyszący wydaniu nowej książki Mariana A. Noconia – autora książki Czarna biel. Wspomnienia, która uzyskała tytuł “Książki Roku 2016” w czytelniczym plebiscycie organizowanym przez portal granice.pl.

Wydanie książki będzie zrealizowane przez wydawnictwo, które zagwarantuje jej wydanie jeszcze w tym roku- to niejako warunek konieczny. Książka to dreszczowiec konspiracyjny o wartkiej i wciągającej akcji, zawierający elementy przygody oraz kryminału z delikatnym wątkiem miłosnym i starożytnej tajemnicy. Powieść opisuje różne postawy ludzkie, interesy oraz pozostawia przesłanie czytelnicze na teraźniejszość.

Docelową grupą odbiorców mają być czytelnicy w wieku: 17 – 65 lat, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, lubiący: dreszczowce, sensację, przygodę oraz akcję.

Główny bohater, major amerykańskiej armii, bierze udział w rutynowym patrolu po drugiej wojnie w Zatoce Perskiej, na terenie Iraku. Niefortunny incydent sprawia, że w ręce jego sierżanta wpada stary przedmiot. Od tego momentu ich losy oraz bliższych i dalszych im ludzi zaczynają zmierzać w zupełnie innym kierunku, aniżeli mogliby tego chcieć i tego się spodziewać.

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 21:00 27.05.2017 otrzyma co najmniej 7700 zł wsparcia. W tej chwili jest już około 5 tys. na koncie.

Więcej informacji: TU.

 

Post Author: Krzysztof Maciejewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.